Zázemí haly disponuje osmi prostornými a moderně vybavenými šatnami s malou tělocvičnou, zaměřenou na předzápasový strečink, kompenzační cvičení a posílení stabilizačního systému hokejistů každého věku.

Velká plocha má rozměry kanadsko-americké NHL, což je pro diváka mnohem atraktivnější, a což je také trend, kterým se ubírají všechny moderní světové haly.

Malá plocha naopak disponuje speciálním kamerovým systémem, který lze využít pro výchovu gólmanů, i pro okamžitý rozbor střelby každého hráče na ploše – obraz se přenáší rovnou na LED obrazovku umístěnou přímo u mantinelů. Na této Malé ploše, takzvané „říčanské nudli“ chceme v blízké době zavést ligu hráčů 3 na 3, což je velký trend v trénování hokeje na celém světě. Malá plocha je vhodná také pro individuální tréninky jednotlivců.

Martin Altrichter, majitel Com-Sys Ice Areny:
„Postavil jsem pro Vás v Říčanech nejmodernější tréninkovou halu v ČR, která bude otevřena 365 dnů v roce. Výstavbě zimního stadionu jsem věnoval několik let svého života a věřím, že se mi podařilo vybudovat to nejlepší, co si takové město, jako Říčany, zaslouží. Ti z Vás, kteří náš říčanský zimní stadion už navštívili, mě tu mohou vidět od rána do večera. Dávám maximum tomu, abyste byli se všemi službami stadionu maximálně spokojeni.“

Tomáš Kucharčík, hokejový útočník, mistr světa 1999:
„S Martinem jsme dlouholetí kamarádi a jako trenér mládežnických ročníků HC Slavic Praha jsem uvítal možnost využívat služeb zimního stadionu v Říčanech k individuálním tréninkům svých svěřenců. Myslím, že se Martinovi podařilo vybudovat ledové plochy opravdu světové úrovně, a to včetně často opomíjené kvality šaten, míst pro veškerou suchou přípravu a veškerého zázemí.“

 

PARKOVÁNÍ

Prosíme všechny návštěvníky zimního stadionu, aby využívali parkoviště za zimním stadionem. Využijte bezpečné parkování monitorované kamerovým systémem. 
Parkovné: 
- do 15 minut zdarma,
- první 3 hodiny za 20 Kč dále 10 Kč za každou další započatou hodinu

 

arena

 

arena